1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zatürre Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zatürre Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zatürre Görmek Ne Anlama Gelir

Bu sayfada; Rüyada zatürre görmek, rüyada zatürre görmek ne demektir, rüyada zatürre görmenin anlamı nedir, rüyada görülen zatürre nasıl yorumlanır, rüyada zatürre görmek ne anlama gelir ve rüya tabiri yer almaktadır.

A+A-

Rüyada Zatürre Görmek

Rüyada zatürre olmak, zatürreye yakalanmak, değiştirmek için az zamanınızın kaldığı önemli bir gelişmeden haberdar olacağınıza delalettir.

Rüyada zatürre hastaligina tutulmus birini görmeniz veya bu hastaliga tutulmaniz, bir yakininizin hasta haberini alacağınıza veya bir dostunuzun ameliyat edildiğini isiterek onu hastanede ziyarete gideceginize işarettir.

Rüyada zatürre ile ilgili ilaçlar görmek, bir borcunuzu ertelemeye, başka bir kimsenin borcunuzu üstlenmesine yada ödeyemediğiniz bir borç için çözüm üreteceğinize delalettir.

Zatürreden kurtulduğunuzu görmek: Rüyada zatürreden kurtulmak, iyileşmek yada iyileşen birini görmek, özlediğiniz bir insana kavuşmaya, küslüklerin bitmesine, anlaşmaların sulh ile çözülmesine delalettir.

Zatürre olan bir kimseyi görmek: Rüyada zatürre olan bir kimseyi görmek, hakkınızda olumsuz sözler sarf eden ancak bundan pişmanlık duyarak sizden özür dilemeye gelecek bir dosta delalettir.

Rüyada bir akrabanın zatürre olduğunu görmek,Rüyada bir yakınınız yada akrabanızın zatürre olduğu haberini almak, sizi özleyen bir kimsenin olduğuna ve sizinle tekrar görüşebilmek için bahaneler yaratmaya çalıştığına delalettir.

Zatürre hastalığına yakalanmış birisini görmek: Bir kimsenin rüyasında zatürre hastalığına yakalanmış birisini görmesi veya kendisinin yakalanması; o kimsenin bir yakınının hasta olduğu haberini alacağına veya bir dostunun ameliyat olduğunu duyarak onu hastanede ziyaret edeceğine yorumlanır.

Zatürre olan birinin bu yüzden öldüğünü  görmek, Rüyada zatürre olduğunuzu görmek, acilen bir doktora muayene olmak mecburiyetiyle karşılaşacağınıza delâlet eder.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın 90 saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur. Gördüğünüz zatürre rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zatürre rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz tabirler doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zatürre Rüyasının Detayı

Zatürre rüyayı görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır.

Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Zatürre ile ilgili yazılan yorumlar bilgilendirme amaçlıdır.

İçerik Tarihi: 20 Mart 2020 21:56

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.