1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zebra Görmek Ne Anlama Gelir ve şekilde yorumlanır. Rüyada zebra gördüğünü ve zebra ile alakalı rüyaların tabirini bu sayfamızda detayı olarak bulabileceksiniz. Rüyada zebra sürüsü görmek, rüya sahibinin her yerde sözünün geçmesine delâlet eder...

A+A-

Rüyada Zebra Görmek

Rüyada Zebra Görmek, herhangi bir yetkide liyakate işaret etmektedir. Zebra mevki sahibi olmaya ve iş hayatında mutlu olacağı başarıya işarettir.


Rüyasında Zebra Görenin

Rüyasında zebra görenin mutlak surette yaptığı işlerde başarılı olup ön konumlara geleceğini ifade eder. Bununla birlikte zebra rüyası yeniliklere ve yeni şeyleri anlamına da gelmektedir.


Rüyada Zebra Sürüsü Görmek

Rüyada zebra sürüsü görmek, rüya sahibinin her yerde sözünün geçmesine delâlet eder. Rüyada görülen zebra sürüsü zenginlik demektir. Zebra desenli perde görmek, bir yerden başka bir yere taşınmaya, tayinin çıkmasına işaret eder. Zebranın evde görülmesi ise macera düşkünü bir kimseyle arkadaş olacağınıza işarettir.


Rüyada Zebra Derisi Görmek

Zebra derisi pijama giymiş gibi tümüyle yol yol çizgili olan memeli hayvan. Bu hayvanın rüyasını gören kimsenin yaptığı bir işten karlı çıkacağına yorulur. Zebra rüyası yeni maceralara atılmanın belirtisidir.


Rüyada Zebra Koştuğunu Görmek

Rüyada zebrayı koşarken görmek, yapılacak yeniliklerle makam ve mevki elde edileceğine delildir.

İçerik Tarihi: 20 Eylül 2019 21:51

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.