1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zehirlenmek Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zehirlenmek Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zehirlenmek Görmek Ne Anlama Gelir

Zehirlenmek görmek! Rüyada zehirlenmek görmek, rüyada zehirlenmek görmek ne demektir, rüyada zehirlenmek görmenin anlamı nedir, rüyada görülen zehirlenmek nasıl yorumlanır, rüyada zehirlenmek görmek ne anlama gelir, zehirlenmek rüyasının tabiri ve yorum..

A+A-

Rüyada Zehirlenmek Görmek

Rüyada zehirlendiğini görmek inatçılığa işarettir. Bir kimsenin rüyasinda zehirlendiğini görmesi isinde inat ettigine; bir rivayete göre de kederlenecegine, zehirlenerek öldüğünü görmek bir hayir işleyeceğine delalet eder.

Zehir içip sonra kustuğunu görmek, kazandigi haram mali elinden çıkarmaya; birinin kendisine zehir verdiğini görmek, ondan haram mal alacağına; birine zehir vermek ona haram mal vermeye işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Bir kimsenin rüyada zehirlenmis görmesi, inat etmeye, üzüntü ve kedere düşmeye; zehirlenerek öldüğünü görmek ise, bir hayra erismeye işarettir. Bazi tabirciler zehirlenmek, haram bir mal yemeye işarettir demişlerdir.

zehirlenmek-ruyada.png

Rüyada Zehirlemek Görmek

Bir kimsenin Rüyada zehirlenmis görmesi, inat etmeye, üzüntü ve kedere düsmeye, zehirlenerek öldügünü görmek ise, bir hayra erismeye işarettir. Bazi tabirciler zehirlenmek, haram bir mal yemeye işarettir demislerdir.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz zehirlenmek rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zehirlenmek rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zehirlenmek rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Zehirlenmek ile ilgili yazılan rüya tabirleri ve yorumları bilgilendirme amaçlıdır.

İçerik Tarihi: 28 Mart 2020 18:58

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.