1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zehirli Hayvan Isırması Görmek
Rüyada Zehirli Hayvan Isırması Görmek

Rüyada Zehirli Hayvan Isırması Görmek

zehirli hayvan ısırması görmek! Rüyada zehirli hayvan ısırması görmek, rüyada zehirli hayvan ısırması görmek ne demektir, rüyada zehirli hayvan ısırması görmenin anlamı nedir, rüyada görülen zehirli hayvan ısırması nasıl yorumlanır, rüyada zehirli hayvan.

A+A-

Rüyada Zehirli Hayvan Isırması Görmek

Rüyada zehirli hayvan ısırması görmenin birçok anlamı vardır. Rüyada zehirli hayvan ısırması görmek şayet bu bir yılansa hiç tahmin etmeyeceği kişiden bir darbe alacağına bu yılan kobra ya da engerek yılanıysa kendisi için yapılan haince tuzaklara hazırlık olmaya hatta iş kaybına işaret eder.

Eğer sizi ısıran bu yılan su yılanıysa dışarı da size yaklaşamayan fakat huzurunuzu içten içe kıskanan insanların olduğunun göstergesidir bu nedenle de mutluluğunuzu ya da sırrınızı herkesle paylaşmamanıza işaret eder.

Rüyada dili çatallı ; bir yılanın sizi ısırmaya çalıştığını görmek konuşmalarınızda dikkatli olmanıza yoksa başınıza çok büyük işler alacağınızın göstergesidir.

Rüyada yılanın cebinize adar gelip sizi ısırdığını görmek ve ısırdığı halde acısını ve zehrini hissetmemek düşmanlarınızın yapacağı hiç bir şeyden etkilenmeyeceğinize rivayet eder.

Çok zehirli oldukları bilinen engerek, kobra, gibi yılanları görmek çok daha da tehlikeli düşman demektir. Bu rüya karı – kocanın kavga etmesine işaret eder. Rüyada yılan görmek her türlü düşman demektir.

Rüyada yılanın sizi evde ısırdığını görmek; ev içinde bir düşmanınız olduğuna, düşmanın size kötülük yapacağına yorumlanır.

Rüyada yılan görmek, hilekâr bir düşmanla tabir olunur. Evin dışında bir yılanın sizi ısırdığını görmek; ev dışındaki bir insandan zarar göreceğinize delalet eder. 

zehirli-hayvan-001.jpg

Rüyada zehirli kertenkele sizi ısırdığını görmek işlerinizin belli bir dönem bozulacağına hatta hiçbir işin yolunda gitmeyeceğine dalalet eder.

Bir kertenkele tarafından ısırılmak da pek de hayra yorulmaz. Yapacağınız işlerde veya vereceğiniz kararlarda dikkatli davranmanızın gerektiğini yoksa sizi üzecek olayların çok yakın olduğunun göstergesidir.

Rüyada zehirli akrep tarafından ısırıldığını görmek; akrep tarafından ısırılmışsa kişi en yakınım dediğin kişiden kazık yiyeceğine bu ısırılmadan dolayı üzüntü ve keder düşüp hasta olacağına riayet eder.

Eğer ısıran bir örümcekse size melek yüzlü görünen kişilerin aslında tam bir hilebaz olduklarına yaptığınız anlaşmalar ya da alacağınız mallara karar verirken dikkatli olmanıza işaret eder.

Zehirli hayvanın ısırdığı yerden zehrin dışarı aktığını görmek tüm yaşayacağı olumsuzluklardan kurtulacağına göstergesidir

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

zehirli-hayvan.jpg

Rüyada Zehri Gideren İlaç Görmek

Rüyada bu ilacı görmek, korkudan emin olmaya delalet eder. İbn-i Ahirin (R.H.) hazretlerine birisi gelip,

Ya imam, rüyamda bir yılan elimin baş parmağından ısırdı ve elimin parmağı şişerek acı ve ıstırap verdi ve bir ilaç alıp ağzıma koyunca acısı durdu, deyince İbn-i Ahirin o adama hitaben:

Günahkar kimselerle düşüp kalkan bir kimse eğer ilacın tesiri olmadı deseydin, seni bir şeye temessül etmiş zannederdim. Ancak o şeyin ne olduğunu ben de bilmem, diye rivayet edilmiştir.

Gördüğünüz zehirli hayvan ısırması rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. zehirli hayvan ısırması rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

zehirli hayvan ısırması rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan zehirli hayvan ısırması ile ilgili yazılan rüya tabirleri ve yorumları bilgilendirme amaçlıdır.

İçerik Tarihi: 01 Nisan 2020 01:47

Patnos / İçerik Editörü
Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.