1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zelzele Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zelzele Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Zelzele nasıl yorumlanır, Zelzele rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Zelzele rüya tabiri ve tabirleri.

A+A-

Rüyada Zelzele Görmek

Başınıza çok büyük belalar geleceğine işaret eder. Çok kötü bir rüyadır.

Rüyada zelzele oldugunu ve her tarafin yikildiğini görmek, devlet büyügünden gelecek bir felakete delalet eder.

Zelzele görmek, bazı yorumculara göre yolculukla da yorumlanır. Bir dagin zelzele ile yer degistirdiğini görmek, bulundugu yere bazı ilahi felaketlerin gelecegine işarettir.

Zelzele ile evinin yikildiğini ve içinde ev halkindan sadece kendisinin kurtuldugunu görmek, ecelinin yaklastigina delalet eder.

Rüyada bir yerde bir zelzele oldugunu ve bu yüzden insanlarin saga sola kaçistiklarini, ve bazı kimselerin yere gömüldüklerini görmek, o yer halkina zahmet ve zorluk verecek büyük bir felaketin gelecegine delalet eder.

Rüyada yerin sarsildiğini ve evlerin yikildiğini görmek, devlet tarafindan bazı mallara zam yapilacagina ve bundan halkin büyük sikintiya ugrayacaklarina yorumlanır.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada görülen zelzele korkuya işarettir. Bazilari da bilinen bir yerde meydana gelen zelzele bir yerden bir yere göç etmeye işarettir, dediler.

Rüyada herhangi bir dagin sarsildiğini veya yerinden ayrildiktan sonra tekrar yerine geldiğini görse, ora halkina şiddet ve korku isabet eder. Bir kimse rüyada bir yerde zelzele oldugunu ve orada birtakim insanlarin yere battigini ve birtakiminin da kurtuldugunu görse, devlet baskani oraya gelir.

Bazenden da bu rüya, şiddetli bir hastaliga işarettir, dediler. Yer sarsintisinin oldugu yerde veya deprem olduğunda, devlet baskani halka zulmeder.

Bir kimse rüyada yerin sarsildiğini görse, o kimsenin is ve geçiminde meydana gelecek canliliga işarettir. Rüyada yerin sarsildiğini görse, bir taraftan o yere inecek belaya yahut orada meydana gelecek dolu, kitlik veya şiddetli korkuya işarettir.

Rüyada görülen zelzele feryat etmeye, karmakansik sözlere, can sikici haberlere ve sirlarin meydana çikmasina işarettir. Bazen de zelzele hastalık sebebiyle ölümden kurtulmakla beraber halkin düsecegi izdirap ve kedere, eger duvarlar yikilirsa ölecegine işarettir.

Bazen de zelzele, rüyayi gören sahsin ölecegine işarettir. Rüyada kitlik olan bir yerde meydana gelen zelzele ziraatle o yerleri ihya etmeye ve denizde yolculuk yapmaya, dans, oyun ve deniz yolculugunu terketmeye, hanimlar tarafindan görülecek sikintiya işarettir.

Rüyada görülen zelzele, eger bostanda olursa mahsulatin çok olacagina ve yaz yemislerinin bolluguna işarettir. Zelzele köyde meydana gelecek fitnelere işarettir.

Rüyada zekzele olduğunu görmek; azap ve kedere düşeceğinize işarettir.

Gördüğünüz rüya hayrola. Zelzele görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız. Sitemizin editörleri en yalın haliyle rüyanız "Zelzele" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

ruyadaruya-tabiriruyalarin-tabirleriruyada-gormekruyasi-gormek.jpg

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Zelzele rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zelzele rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zelzele rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Zelzele ile ilgili yazılan rüya tabirleri ve yorumları bilgilendirme amaçlıdır.

İçerik Tarihi: 11 Nisan 2020 21:11

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.