1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zembil Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zembil Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zembil Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zembil Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Zembil nasıl yorumlanır, Zembil rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Zembil rüya tabiri ve tabirleri. Zembil görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer..

A+A-

Rüyada Zembil Görmek

Hasırdan örülerek yapılmış kulplu torlayı (zembili) görmek eş ve çocukları için arzu ettikleri şeyleri hazırlayan kimseye; Zembil bazen evin hanımına, çocuğa, hizmetçiye, dürüst ve güvenilir hamala; Tekke vb. yerlerde görülen zembil, oranın hizmetçisine ve vakfedilmiy yere delalet eder.

Rüyada zembil görmek, bolluk ve berekete erisilecegine yorumlanır. Kirmani’ye göre, rüyada zembil görmek kadin, bir rivayete göre hizmetçi ile ve bir baska rivayete göre de mal ve nimet, uzun ömür, hayir ve bereket, miras ve din kuvveti ile ve bazilarinin söylediklerine göre erkek hizmetçi ile tabir edilir.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada zembil görmek, aile ve çocuklari için arzu ettikleri seyi hazirlayan ev sahibi bir kimsedir. Bazen de, zembil görmek, zevceye, hizmetçiye veya çocuga işarettir. Zembil, dogru ve itimat edilen hamala da işarettir.

Gördüğünüz rüya hayrola. Zembil görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız. Sitemizin editörleri en yalın haliyle rüyanız "Zembil" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

ruyadaruya-tabiriruyalarin-tabirleriruyada-gormekruyasi-gormek.jpg

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Zembil rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zembil rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zembil rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez. Bu sayfada yapılan Zembil ile ilgili yazılan rüya tabirleri ve yorumları bilgilendirme amaçlıdır.

İçerik Tarihi: 11 Nisan 2020 21:28

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.