1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Zemzem Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zemzem Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zemzem Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zemzem Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Zemzem nasıl yorumlanır, Zemzem rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Zemzem rüya tabiri ve tabirleri. Rüyada zemzem içtiğini görmek, dert ve hastalıktan kurtulacagina işarettir.

A+A-

Rüyada Zemzem Görmek

Zemzem suyu içmek dert ve hastalıktan şifa bulmaya, mal ve faydalı ilme, takva ve iyilik yönünden bir hayra ermeye, murad ettiği şeye nail olmaya delalet eder.

Rüyada zemzem suyu görmek çok tehlikeli hastalıktan kurtulmaya, üzüntünün ve sıkıntının biteceğine yorumlanır.

Rüyada zemzem içtiğini görmek, dert ve hastalıktan kurtulacagina işarettir. Bir kimse herhangi bir şeyi zemzem niyeti ile içtiğini görse, sonunda istedigi seye nail olur.

Rüyanızda zemzem içtiğinizi görmek, dualarınızın kabul edildiğine, ölülerinizin sizden sadece fatiha beklediklerine, ibadetinize devam ettiğiniz müddetçe Cenab-i Hakk’in rizasina nail olacağınıza işarettir.

Bir başka rivayete göre de: Bir kimse rüyada zemzem içtiğini görse, dert ve hastalıklardan sifa bulur. Özellikle, zemzemi mal kazanmak yahut ilim öğrenmek gibi muayyen bir husus için içerse o kimse o mal veya o ilme nail olur. Rüyada zemzem suyunu içtiğini gören kimse takva ve iyilik cihetindenBir hayra erişir. Murat ettigi seye nail olur.

Rüyada zemzem suyunu görmek yada içmek; bütün hastalık ve sıkıntılardan kurtulacağınıza, mal ve paraya kavuşacağınıza işarettir.

Gördüğünüz rüya hayrola. Zemzem görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız.

Sitemizin editörleri tarafından en yalın haliyle rüyanız "Zemzem" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Zemzem rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zemzem rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zemzem rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

ruya-tabiri.jpg

İçerik Tarihi: 15 Nisan 2020 23:30

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.