1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Zerre Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zerre Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zerre Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zerre Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Zerre nasıl yorumlanır, Zerre rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Zerre rüya tabiri ve tabirleri. Rüyada toz zerreleri olan bir yiyeceği yediğinizi görmek söylediğiniz bir söz yüzünden baş.

A+A-

Rüyada Zerre Görmek

Rüyada Zerre (toz, molekül) görmek etrafta sizi yoracak aslı astarı olmayan konuşmalara işaret eder.

Rüyada altın zerreleri, tozunu görmek; eğer bir ilişkiniz varsa ve ayrılık yaşamışsanız bu ayrılıktan duyduğunuzun üzüntüye ve yaptığınız yanlışın ve kaybın gösterir.

Evin içinin toz zerreleriyle kaplandığını görmek. Bazı olayların hiçte sizin bildiğiniz gibi olmadığına ve dikkatli olmanız gerektiğine işaret eder.

Sokakta yürürken birden bire etrafı toz zerreciklerin kapladığını görmek istemeden kötü bir işe bulaşacağınıza ve bu iş sizi çok uğraştıracağına işaret eder. 

Kendi üstünüzün tozlandığını görmek bir seyahate çıkacağınıza üstünüzdeki tozları temizlemek uzun ve güzel bir hayata delalet eder. Ya da toz zerreleri olan elbiseyi bundan arındıramamak uzun süreli bir hastalığa üzüntü ve kedere de işaret eder. 

Rüyada toz zerreleri olan bir yiyeceği yediğinizi görmek söylediğiniz bir söz yüzünden başınızın çok ağrıyacağınız ve uzun süre bununla uğraşacağınızın göstergesidir.

Etrafı çiçek toz zerrelerinin kapladığını görmek yaşamının hiç beklemediği bir anda değişeceğine ve ani bir taşınmanın olacağının göstergesidir. 

Havayı kaplayan toz bulutu aydınlıksa bolluk ve berekete malına mal katacağın tabir olunur.

Eğer gökyüzü zerreler yüzünden biraz puslu ise gördüğü yerde hiç ummadığı bir şey olacağının göstergesidir.

Cabir El-Mağribiye göre, yerdeki tozun rüzgârla birlikte havalanıp yüzümüze ve elbiselerimize gelip her yerimizi kapladığını görmek nedenini bilmediğimiz bir sebepten başınızın derde gireceğine şeklinde yorumlanır.

Kirmani’ye göre, ellerimize bulaşan toz zerrelerini yıkadığımızı görmek fakirliğe işaret eder. 

Bir rivayete göre de günahların affedilmesi için sadaka vermesi gerektiği şeklinde yorumlanır.

Gördüğünüz rüya hayrola. Zerre görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız.

toz-zerre-gormek.jpg

Sitemizin editörleri tarafından en yalın haliyle rüyanız "Zerre" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Zerre rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zerre rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zerre rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

ruya-tabiri.jpg

Rüya Nedir (Zerre) 

Rüya, uykunun genel ve karakteristik özelliklerinden biri olup, uykunun hızlı göz hareketi (REM) adlı evreleriyle yakından ilişkili bulunan, görsel ve işitsel algı ve duygulardır.

Rüyaların biyolojik içeriği, işleyişi ve maksatları tümüyle anlaşılmış değildir. Rüyalara "duyusuz algı"nın bir türü veya nesnesiz algı olarak da bakılabilir.

Çeşitli inanışlara ve tahminlere de neden olan rüyalar, her zaman için ilginç ve yoruma açık bir konu oluşturmuşlardır.

Farklı psikoloji ekollerinin, parapsikologların ve deneysel spiritüalistlerin rüyaları farklı biçimlerde açıklama çabaları olmuştur.

Rüyaların işleyişinin açıklanması bilimsel topluluğun genel kabulüne göre varsayımlar düzeyinden öteye pek gidememiş olup, rüyalar halen esrarını korumakta olan bir inceleme alanını oluşturmaktadır. Rüyaların bilimsel incelenmesi oneiroloji adını alır.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 25 Nisan 2020 18:14

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.