1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zilkade Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zilkade Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zilkade Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zilkade Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Zilkade nasıl yorumlanır, Zilkade rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Zilkade rüya tabiri ve tabirleri. Rüyada zilkade ayını beklemek çabucak bir dileğinizin olmasını isteyeceğinize işar.

A+A-

Rüyada Zilkade Görmek

Rüyada öyle olmadığı zilkade ayında olduğunu görmek geçici gam ve kedere delalet eder.

Rüyada zilkade ayını beklemek çabucak bir dileğinizin olmasını isteyeceğinize işaret eder.

Rüyada zilkade ayının bir türlü gelmediğini görmek ne istediğinizden emin olamayacağınıza ve bunun sıkıntısını siz yaşarken, eşiniz dostunuzun da bundan nasip alacağına delalettir.

Rüyada zilkade ayında olmaması gereken bir mevsim görmek zamansız bir işe girişeceğinize ve bunun çok riskli olacağına mükafatının da belasının da büyük olacağına işaret eder. Dikkat etmekte tedbirli hareket etmekte fayda vardır.

Rüyada Zilkade Ayı Görmek

Bu ayda görülen rüya, yolculukla yorumlanırsa, rüya sahibi sakin yolculuga niyet etmesin. Sonu hayirli ol-maz. Bir başka rivayete göre de: Bu ayda görülen rüyalarda pek hayra yorumlanmaz. Yolculuga çiktigini gören kimse, sefere çikmasin.

Gördüğünüz rüya hayrola. Zilkade görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız.

Sitemizin editörleri tarafından en yalın haliyle rüyanız "Zilkade" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Zilkade rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zilkade rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zilkade rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

ruya-tabiri.jpg

Rüya Nedir (Zilkade) Bilgi

Rüya, uykunun genel ve karakteristik özelliklerinden biri olup, uykunun hızlı göz hareketi (REM) adlı evreleriyle yakından ilişkili bulunan, görsel ve işitsel algı ve duygulardır.

Rüyaların biyolojik içeriği, işleyişi ve maksatları tümüyle anlaşılmış değildir. Rüyalara "duyusuz algı"nın bir türü veya nesnesiz algı olarak da bakılabilir.

Çeşitli inanışlara ve tahminlere de neden olan rüyalar, her zaman için ilginç ve yoruma açık bir konu oluşturmuşlardır.

Farklı psikoloji ekollerinin, parapsikologların ve deneysel spiritüalistlerin rüyaları farklı biçimlerde açıklama çabaları olmuştur.

Rüyaların işleyişinin açıklanması bilimsel topluluğun genel kabulüne göre varsayımlar düzeyinden öteye pek gidememiş olup, rüyalar halen esrarını korumakta olan bir inceleme alanını oluşturmaktadır. Rüyaların bilimsel incelenmesi oneiroloji adını alır.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 07 Mayıs 2020 21:48

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.