1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zina Yapmak Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zina Yapmak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zina Yapmak Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zina Yapmak Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Zina Yapmak nasıl yorumlanır, Zina Yapmak rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Zina Yapmak rüya tabiri ve tabirleri.

A+A-

Rüyada Zina Yapmak Görmek

Rüyada zina ettiğini görmek, hıyanete delalet eder. Tanımadığı bir kadının zina ettiğini görmek hayırdır. Bir rivayete göre, uykusunda zina ettiğini görmek hastalığa delalet eder. Bazen de yorumcular bu rüyayı hırsızlıkla tabir etmektedirler.

Bir Kadının Zina Etmek İstediğini Söylediğini Görmek

Bir kadının rüyasında kendisine yaklaşarak onunla zina etmek istediğini söylediğini görmek, haram mal kazanacağına işarettir.

Güzel ve Genç Bir Kadınla Zina Etmek

Güzel ve genç bir kadınla zina ettiğini görmek, malını saklayacak bir kimseye bırakır.

Arkadaşının Eşiyle Zina Etmek

Bir kimse arkadaşının eşiyle zina ettiğini görürse, o kimsenin malına ortak olur. Abdulgani Nablusi’ye göre, rüyada zina ettiğini gören kimse hacca gider.

Hayat Kadını ile Zina Etmek

Bir hayat kadını ile zina ettiğini gören kimse, şerre ve fitneye uğrar.

Zina Yapılan Bir Eve Girmek

Zina edilen bir eve girdiğini ve oradan çıkamadığını gören kimse, kısa zamanda ölür.

Karısı Yanında Olduğu Halde Başka Biriyle Zina Etmek

Kendi karisi da yatakta olduğu halde başka bir kadınla zina ettiğini gören, o yabancı kadının yakınlarından birisini kendisine vekil olarak tayin eder.

Bir Erkekle Beraber Bir Kadının Olduğunu Görmek

Bir kimse rüyada bir erkekle beraber bir kadının olduğunu görürse, o kadının kocasından dünyalık talep eder.

Genç Bir Kadınla Oynaştığını Görmek

Bir kimse rüyada genç bir kadınla oynaştığını görse, görünmez bir yerde malını kaybeder.

Zina Eden Bir Kadınla Zina Ettiğini Görmek

Zina eden bir kadınla zina ettiğini gören kimse, şer ve fitneye düşer.

Bir Adamın Zina Yapması

Bir kimse başkasının hanımı ile gecelediğini, halbuki kendi hanımı da onlar ile beraber bulunduğunu ve bu durumu men eden bir şey söylemediğini görürse, kocası o kimseyi evinin işleri için vekil tayin eder.

Gördüğünüz rüya hayrola. Zina Yapmak görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız.

Sitemizin editörleri tarafından en yalın haliyle rüyanız "Zina Yapmak" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Zina Yapmak rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zina Yapmak rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zina Yapmak rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

ruya-tabiri.jpg

Rüya Nedir (Zina Yapmak) Bilgi

Rüya, uykunun genel ve karakteristik özelliklerinden biri olup, uykunun hızlı göz hareketi (REM) adlı evreleriyle yakından ilişkili bulunan, görsel ve işitsel algı ve duygulardır.

Rüyaların biyolojik içeriği, işleyişi ve maksatları tümüyle anlaşılmış değildir. Rüyalara "duyusuz algı"nın bir türü veya nesnesiz algı olarak da bakılabilir.

Çeşitli inanışlara ve tahminlere de neden olan rüyalar, her zaman için ilginç ve yoruma açık bir konu oluşturmuşlardır.

Farklı psikoloji ekollerinin, parapsikologların ve deneysel spiritüalistlerin rüyaları farklı biçimlerde açıklama çabaları olmuştur.

Rüyaların işleyişinin açıklanması bilimsel topluluğun genel kabulüne göre varsayımlar düzeyinden öteye pek gidememiş olup, rüyalar halen esrarını korumakta olan bir inceleme alanını oluşturmaktadır. Rüyaların bilimsel incelenmesi oneiroloji adını alır.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 08 Mayıs 2020 14:47

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.