1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zindan Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zindan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zindan Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zindan Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Zindan nasıl yorumlanır, Zindan rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Zindan rüya tabiri ve tabirleri.

A+A-

Rüyada Zindan Görmek

Çok güvendiğiniz bir işte hayal kırıklığına uğrayacaksınız demektir.

Rüyada zindan görmek, ömür kisaligina, salgin hastaliga, büyük bir felakete delalet eder.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada zindana girmek veya görmek, üzüntü, keder, zarar ve ziyana işarettir.

Zindan rüyaları genellikle hapishane rüyaları gibi yorumlanır. Zindana atıldığını gören durup dururken büyük sıkıntı alır. Karanlık bir zindan büyük dert ve beladır.

Zindan rüyaları genellikle hapishane rüyaları gibi yorumlanır. Zindana atıldığını gören durup dururken büyük sıkıntı alır. Karanlık bir zindan büyük dert ve beladır.

Rüyada zindanda mahkum olduğunu görmek; bir konu hakkında yanılgıya düşerek üzüleceğinize, el ve ayaklarınızın rüyada zincir'le bağlı olduğunu görmek; kedere düşmeye, bu zincirleri çözdüğünüzü görmek; sıkıntılardan kurtulmaya işarettir.

Rüyada Zindancı Görmek

Rüyada zindanda kaldığınızı görmek bir konuda karar vermek noktasında sıkıntı yaşadığınızın göstergesidir.

Rüyada Zindan Görmek

Rüyada zindan görmek, uğursuzluklarla karşılaşacağınıza delalettir. Rüyayı gören kişinin kısmetlerinde bir azalma görülür ve işleri eskisi kadar iyi gitmez.

Rüya sahibi baş etmekte zorlanacağı günler ve zamanlar geçirir. Geçim konusunda yaşayacağı sıkıntı hayatını olumsuz şekilde etkiler.

ruyada-zindan-gormek.jpg

Rüyada Zindana Atılmak Görmek

Rüyasında zindana atıldığını görmek gören kişinin işleri bir karmaşa içine girer, rakipleri kendinden üstün gelir ve ticaretinde bir azalma ve kazancında bir daralma yaşar. Rüya sahibi hayırsız insanlarla muhatap olmak zorunda kalır, kendi rızkından ve mal varlığından gereksiz yere vermek zorunda kalır.

Rüyada Zindana Girmek Görmek

Bir kişi rüyasında kendini zindana girmiş şekilde görürse dara düşeceğine, sıkıntı ile sağdan soldan yardım isteyeceğine ve birtakım çaresizlikler yaşayacağına işaret eder. Bu durumda kurtulmak için güvendiği insanların yanında bulunmasında fayda vardır.

Gördüğünüz rüya hayrola. Zindan görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız.

ruyada-zindan-gormek-ne-demek.jpg

Sitemizin editörleri tarafından en yalın haliyle rüyanız "Zindan" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Zindan rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zindan rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zindan rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

ruya-tabiri.jpg

Rüya Nedir (Zindan) Bilgi

Rüya, uykunun genel ve karakteristik özelliklerinden biri olup, uykunun hızlı göz hareketi (REM) adlı evreleriyle yakından ilişkili bulunan, görsel ve işitsel algı ve duygulardır.

Rüyaların biyolojik içeriği, işleyişi ve maksatları tümüyle anlaşılmış değildir. Rüyalara "duyusuz algı"nın bir türü veya nesnesiz algı olarak da bakılabilir.

Çeşitli inanışlara ve tahminlere de neden olan rüyalar, her zaman için ilginç ve yoruma açık bir konu oluşturmuşlardır.

Farklı psikoloji ekollerinin, parapsikologların ve deneysel spiritüalistlerin rüyaları farklı biçimlerde açıklama çabaları olmuştur.

Rüyaların işleyişinin açıklanması bilimsel topluluğun genel kabulüne göre varsayımlar düzeyinden öteye pek gidememiş olup, rüyalar halen esrarını korumakta olan bir inceleme alanını oluşturmaktadır. Rüyaların bilimsel incelenmesi oneiroloji adını alır.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 08 Mayıs 2020 18:05

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.