1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Zırhlı Gemiler Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zırhlı Gemiler Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zırhlı Gemiler Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zırhlı Gemiler Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Zırhlı Gemiler nasıl yorumlanır, Zırhlı Gemiler rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Zırhlı Gemiler rüya tabiri ve tabirleri.

A+A-

Rüyada Demirden Gemi Görmek

Demirden gemi; melik ve sultan ile tabir olduğundan dolayı, harp gemilerinin tamamı padişaha nispet edilir. Dretnot denilen büyük savaş gemisi, kudretli bir sultanla ifade edilir. Sıralanmış harp gemileri, vezirler ve amirlerle manalandırılır.

Rüyada kruvazör görmek; ordu ve fırka kumandanları, muhripler, subaylar, torpidolar, gaziler ve mücahitlerle tabir olunurlar. Denizaltılar; askeri teknik kıtalara işaret ederler. Toplu halde iseler hükümetle yorumlanırlar.

Rüyada Dretnotun Battığını Görmek

Dretnotun batması, padişahın vefatına veya mağlubiyetine delalet eder.

Rüyada Dretnotun Karaya Oturduğunu Görmek

Dretnotun karaya oturması, hükümdarın müşkülata uğramasına işarettir. Tekrar yüzmesi, sultanın durumunun düzeleceğinin ifadesidir.

Rüyada Büyük Bir Dretnotun Denizde Süratle İlerlemesini Görmek

Büyük bir dretnotun denizde süratle ilerlemesi, padişahın kudretinin artmasına ve düşmana karşı zaferine delalettir.

Rüyada Dretnota Bindiğinizi Görmek

Bir dretnota binen, sultanın lütfuna mazhar olur. Dretnota binmek nottan inen, azledilir.

Rüyada Dretnotun Sallandığını Görmek

Dretnotun sallandığını görmek, hükümdarın sarsıntı geçirdiğine siyasette değişikliğe işarettir.

Rüyada Dretnotun Hasar Görerek Bir Tarafa Yattığını Görmek

Dretnotun hasar görerek bir tarafa yatması, kuvvet ve kudrette zayıflıktır, zaaftır. Dretnotun (büyük savaş gemisinin) karada denizdeki gibi yürümesi, padişahın harikulade zaferine işarettir.

ruyada-zirhli-gemi-gormek.jpg

Gördüğünüz rüya hayrola. Zırhlı Gemiler görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız.

Sitemizin editörleri tarafından en yalın haliyle rüyanız "Zırhlı Gemiler" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Zırhlı Gemiler rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zırhlı Gemiler rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zırhlı Gemiler rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

ruya-tabiri.jpg

Rüya Nedir (Zırhlı Gemiler) Bilgi

Rüya, uykunun genel ve karakteristik özelliklerinden biri olup, uykunun hızlı göz hareketi (REM) adlı evreleriyle yakından ilişkili bulunan, görsel ve işitsel algı ve duygulardır.

Rüyaların biyolojik içeriği, işleyişi ve maksatları tümüyle anlaşılmış değildir. Rüyalara "duyusuz algı"nın bir türü veya nesnesiz algı olarak da bakılabilir.

Çeşitli inanışlara ve tahminlere de neden olan rüyalar, her zaman için ilginç ve yoruma açık bir konu oluşturmuşlardır.

Farklı psikoloji ekollerinin, parapsikologların ve deneysel spiritüalistlerin rüyaları farklı biçimlerde açıklama çabaları olmuştur.

Rüyaların işleyişinin açıklanması bilimsel topluluğun genel kabulüne göre varsayımlar düzeyinden öteye pek gidememiş olup, rüyalar halen esrarını korumakta olan bir inceleme alanını oluşturmaktadır. Rüyaların bilimsel incelenmesi oneiroloji adını alır.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 06 Mayıs 2020 23:57

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.