1. ANASAYFA

  2. BLOG

  3. Rüyada Zırhlı Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Zırhlı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zırhlı Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Zırhlı Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Zırhlı nasıl yorumlanır, Zırhlı rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Zırhlı rüya tabiri ve tabirleri.

A+A-

Rüyada Zırhlı Görmek

Rüyada zırhlı bir savaş gemisi görmek güven ve huzur anlamına gelir.

Rüyada çelik zırhlı yelek giydiğini görmek rüyada polis olmadığınız halde çelik yelek gibi bir zırh giyindiğinizi görmek; bir sıkıntıya ve belaya karşı, birinin korumasına muhtaç olacağınıza delalet eder.

Rüyada zırhlı bir aracın içinde olmak ülkenin başına gelecek çeşitli belalara işaret eder.

Rüyada zırhlı askeri konvoyun geçtiğini görmek karşılaşacağınız kötülüklerden korunacağınıza delalettir.

Rüyada zırhlı bir çadırın içinde ikamet ettiğini görmek korku içindeyseniz, evinizde düzeni bozmaya çalışan bir akrabaya; korku içinde değilseniz, dışarıdan düzeninizi bozmaya çalışan bir yabancıya işaret eder.

Gördüğünüz rüya hayrola. Zırhlı görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız.

ruyada-zirhli-gormek.jpg

Sitemizin editörleri tarafından en yalın haliyle rüyanız "Zırhlı" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Zırhlı rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Zırhlı rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Zırhlı rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

ruya-tabiri.jpg

Rüya Nedir (Zırhlı) Bilgi

Rüya, uykunun genel ve karakteristik özelliklerinden biri olup, uykunun hızlı göz hareketi (REM) adlı evreleriyle yakından ilişkili bulunan, görsel ve işitsel algı ve duygulardır.

Rüyaların biyolojik içeriği, işleyişi ve maksatları tümüyle anlaşılmış değildir. Rüyalara "duyusuz algı"nın bir türü veya nesnesiz algı olarak da bakılabilir.

Çeşitli inanışlara ve tahminlere de neden olan rüyalar, her zaman için ilginç ve yoruma açık bir konu oluşturmuşlardır.

Farklı psikoloji ekollerinin, parapsikologların ve deneysel spiritüalistlerin rüyaları farklı biçimlerde açıklama çabaları olmuştur.

Rüyaların işleyişinin açıklanması bilimsel topluluğun genel kabulüne göre varsayımlar düzeyinden öteye pek gidememiş olup, rüyalar halen esrarını korumakta olan bir inceleme alanını oluşturmaktadır. Rüyaların bilimsel incelenmesi oneiroloji adını alır.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 07 Mayıs 2020 00:11

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.