1. ANASAYFA

  2. RÜYA TABİRLERİ

  3. Rüyada Ziyafet Görmek Ne Anlama Gelir
Rüyada Ziyafet Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Ziyafet Görmek Ne Anlama Gelir

Rüyada Ziyafet Görmek ne demektir ve ne anlama gelir? Rüyada Ziyafet nasıl yorumlanır, Ziyafet rüyası görmek neyi işaret ediyor. Rüyalar, Ziyafet rüya tabiri ve tabirleri.

A+A-

Rüyada Ziyafet Görmek

Ziyafet vermek hayır üzerine toplanmaya, Ziyafetine icabet edildiğini ve herkesin dolasıya yediğini görmek, o topluluğa başkan olmaya, Ziyafet bazen kaybolan kimsenin gelmesine delalet eder. 

Rüyada ziyafet vermek hayır üzerine toplantıya işarettir

Bu rüyalar daima hayra yorulur. Rüyada ziyafet vermek iyilik yapmak demektir. Ziyafet sofrası görmek hayatının sonuna kadar para derdi çekmemek demektir. Bir ziyafet sofrasına oturmak istediği makama yükselir anlamındadır.

Büyük bolluğa ve huzura işarettir. Kişinin ömrü boyunca sıkıntı çekmeyeceğine işaret eder.

ruyada-ziyafet-gormek.jpg

Rüyada sofrasinin üzerine bir çok yemekler konuldugunu ve kendisinin de sedirde oturduğunu görmek, izzet, seref, ferahlik, sünnet, dügün, müjde, hayir ve menfaat ile tabir olunur.

Ziyafet sofrasi kurulmus ve her çeşit yemek konulmuş oldugu halde kimsenin sofraya oturmadığını görmek, hayir degildir.

Kendisi için bir sofra kurulmuş olup bir çok misafirlerin ondan yemekte olduklarini gören büyük bir memuriyete geçer, yahut halka hayri ve hizmeti dokunur.

Bir başka rivayete göre de: Rüyada ziyafet vermek, hayir üzerinde toplanmaya işarettir.

Rüyada bir cemaati ziyafete davet ettigini ve onlar da arzularinca yemeklerden yediklerini gören kimse, o cemaate lider olur.

Bazi tabirciler de, bir kimsenin rüyada ziyafet vermesi, kaybolan bir kimsenin gelmesine işarettir, dediler.

Bu rüyalar daima hayra yorulur. Ziyafet sofrası gören ömrü boyunca para sıkıntısı çekmeyecektir.

Bir ziyafet sofrasına oturan, haset ettiği kişilerle aynı düzeye gelir. Ziyafet sofrası hazırlamak büyük bolluktur.

Gördüğünüz rüya hayrola. Ziyafet görmek rüyanız hakkında detaylı olarak sitemizde en iyi tabir ve yorumlara yer vermiş bulunmaktayız.

ruyada-ziyafet-etmek-gormek.jpg

Sitemizin editörleri tarafından en yalın haliyle rüyanız "Ziyafet" ile ilgili tüm tabirleri bir araya getirdik. Ayrıca sitemizde bulunan arama kutusunda, aradığınız rüya tabirlerini en yalın haliyle bulabileceksiniz.

Rüyaların süreleri ile ilgili kesin bir bilgiye varılamamaktadır. Fakat yapılan araştırmalara göre en uzun rüyanın doksan saniye sürdüğü ortaya koyulmuştur.

Gördüğünüz Ziyafet rüyası 90 saniye içinde görmüş anlamına gelmektedir. Ziyafet rüyası çeşitli kaynaklardan derlediğimiz rüya tabirleri doğrultusunda öz ve net bir şekilde anlatılmıştır.

Ziyafet rüyasını görenden başkasını bağlamadığı gibi rüyayı göreni de her zaman bağlamaz. Rüya kişiye has ve ferdî bir bilgi kaynağıdır. Hiçbir zaman genel ve kesin bir hüküm ifade etmez.

ruya-tabiri.jpg

Rüya Nedir (Ziyafet) Bilgi

Rüya, uykunun genel ve karakteristik özelliklerinden biri olup, uykunun hızlı göz hareketi (REM) adlı evreleriyle yakından ilişkili bulunan, görsel ve işitsel algı ve duygulardır.

Rüyaların biyolojik içeriği, işleyişi ve maksatları tümüyle anlaşılmış değildir. Rüyalara "duyusuz algı"nın bir türü veya nesnesiz algı olarak da bakılabilir.

Çeşitli inanışlara ve tahminlere de neden olan rüyalar, her zaman için ilginç ve yoruma açık bir konu oluşturmuşlardır.

Farklı psikoloji ekollerinin, parapsikologların ve deneysel spiritüalistlerin rüyaları farklı biçimlerde açıklama çabaları olmuştur.

Rüyaların işleyişinin açıklanması bilimsel topluluğun genel kabulüne göre varsayımlar düzeyinden öteye pek gidememiş olup, rüyalar halen esrarını korumakta olan bir inceleme alanını oluşturmaktadır. Rüyaların bilimsel incelenmesi oneiroloji adını alır.

ruyada-gormek-ruya-ruya-tabiri-ruya-gormek-ruya-tabirleri-ruyatabiri.png

İçerik Tarihi: 08 Mayıs 2020 21:07

Önceki ve Sonraki İçerikler

İÇERİĞE YORUM YAZ

UYARI: Küfür, hakaret, rencide edici cümleler veya imalar, inançlara saldırı içeren, imla kuralları ile yazılmamış,
Türkçe karakter kullanılmayan ve büyük harflerle yazılmış yorumlar onaylanmamaktadır.